JOVI Česká republika
Infolinka: +421 32 771 5913
Výhradný distribútor výrobkov JOVI

Produkty najvyššej kvality

JOVI Vám pri výrobe svojich produktov garantuje použitie len tých najlepších materiálov, ktoré zaručujú bezpečnosť aj našim najmenším.

Výroba všetkých výtvarných potrieb podlieha nielen interným ale aj veľmi prísnym oficiálnym kontrolám. Všetky produkty sú teda zaručene netoxické a zodpovedajú medzinárodným štandardom.

ACMI Art & Craft Materials Institute (Inštitút výtvarných a remeselných materiálov) z USA udelil značke JOVI po vykonaní testov súhlas na používanie označenia AP NON TOXIC (netoxické).Certifikácia ISO 9001/2000, ktorá potvrdzuje kvalitatívne štandardy značky JOVI.Zhoda s normou European EN71 Toy Safety Standard (Bezpečnostný štandard hračiek).Štandardy potvrdzujúce, že výrobky značky JOVI neobsahujú lepok a sú vhodné aj pre alergikov s týmto druhom obmedzenia.

Záruka kvality?

To sú desaťročia skúseností lídra na svetovom trhu.

Pod značkou JOVI sa skrýva španielsky výrobca, ktorý sa špecializuje na výrobu výtvarných potrieb tej najvyššej kvality. Jovi má viac ako 70 rokov skúseností a zastúpenie vo viac ako 88 krajinách po celom svete. Je teda lídrom vo svojom odbore nielen v domovskom Španielsku, ale aj na svetovom trhu.
Základnou ingredienciou úspechu tejto značky je predovšetkým vlastný výskum. Výkonný tím Jovi neustále objavuje, vylepšuje a implementuje nové metódy a procedúry, aby tak ešte viac vycibril už existujúce produkty, alebo aby priniesol na trh úplné nové produkty. Práve týchto pár riadkov dokonale reprezentuje filozofiu spoločnosti, ktorá vo firme pretrváva už roky.
Počas dlhých rokov svojej existencie vyrobila značka JOVI obrovské množstvo výtvarných potrieb pre školy i koncových zákazníkov. Pri svojej práci Španieli dokonale kombinujú kreativitu s najnovšími technológiami, vďaka čomu je výsledkom vždy ten najkvalitnejší produkt.

Značka JOVI dbá i na ekológiu.

Recycle icon

Španielske výrobné centrum:

  • Dôsledne čistí a triedi hospodársky odpad, ktorý vznikne pri výrobe – vodu filtruje od farieb, ktoré sa v továrni počas výroby používajú
  • Neustále vylepšuje výrobné procesy s cieľom minimalizovať spotrebu vody
  • Dodržuje zásady nakladania s odpadom, redukuje množstvo odpadu a dbá na správnu recykláciu alebo likvidáciu odpadu